ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КИЇВ

Чому варто замовити дизайн інтер'єру?

Дизайн інтер'єру в Києві - це невід'ємна частина сучасного ремонту. Ви придбали квартиру або будинок? Плануєте відкрити новий бізнес? Не знаєте з чого почати ремонт? У такому разі Вам обов'язково потрібен хороший дизайнер інтер'єру.

Інтер'єр, розроблений у студії ПРИВАТ ДИЗАЙН - це завжди продуманий і унікальний проєкт. Ми створюємо красиві та функціональні інтер'єри для комфортного життя і роботи. Наша мета - втілити Ваші мрії в проект інтер'єру.

65 ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРА КИЕВ

Який дизайн проєкт Ви можете замовити?

Ми розробимо для Вас дизайн інтер'єру будь-якого житлового приміщення:

Крім цього створимо дизайн для будь-якого комерційного об'єкта:


Наша студія професійно виконає будь-які поставлені завдання. Якщо Ви плануєте ремонт «під ключ» і не знаєте, як оформити інтер'єр або зробити розстановку меблів, які будівельні матеріали використовувати - зателефонуйте нам, у нас завжди є свіжі ідеї!

Команда досвідчених дизайнерів не тільки розробить детальний проєкт інтер'єру, а й дасть корисні поради для подальшого ремонта. Таким чином, з нашою допомогою Ви заощадите не тільки час і нерви, а й гроші.

dizayn-interyera-kiev ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРА КИЕВ

Етапи роботи над проектом інтер'єру

 • Перший етап: перед початком роботи над дизайном ми зробимо точні заміри Вашого приміщення (виїзд і заміри безкоштовні);
 • Другий этап: детально обговоримо всі Ваші побажання, а також вимоги до дизайн-проєкту;
 • Третій этап: складемо технічне завдання, а також укладемо договір на дизайн-проєкт;
 • Четвертий этап: промальовуємо кожне приміщення в 3D;
 • П'ятий етап: внесемо всі необхідні коригування;
 • Шостий этап: надамо будівельні креслення - плани монтажу, демонтажу, плани розміщення меблів, плани розташування освітлювальних приладів, розеток, вмикачів тощо (повний список креслень дивіться на сторінці дизайн-проект), а також відомість за оздоблювальними матеріалами, меблями та освітленням.

Терміни роботи над дизайн-проектом

Зазвичай робота над проєктом інтер'єру триває від одного до двох місяців. Терміни залежать від розмірів і складності об'єкта. Тому проєктування невеликого приміщення, як правило, займає до 30 робочих днів.

dizayn-kiev ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРА КИЕВ

Авторський нагляд і підбір матеріалів

Крім дизайн-проекту інтер'єру ми пропонуємо супровід у процесі ремонту - авторський нагляд. Послуга включає в себе:

 • допомога в підборі меблів та оздоблювальних матеріалів;
 • внесення коригувань у робочі креслення під час ремонтних робіт;
 • а також контроль за якістю виконання будівельних робіт.

Як правило, більшість наших клієнтів замовляють авторський нагляд. Ціна авторського нагляду становить 50% від загальної вартості дизайн-проєкту.


Консультація дизайнера інтер'єру - безкоштовно!

Якщо у Вас є питання - телефонуйте нам просто зараз і отримайте безкоштовну консультацію досвідченого дизайнера інтер'єру. Ми надамо всю цікаву для Вас інформацію, що стосується роботи дизайнера, етапів і термінів проєктування, умов договору та оплати.

knopka_zakaz ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРА КИЕВ

Ремонт по дизайн проекту

Зробити ремонт за дизайн-проектом просто і швидко. Ще до початку ремонтних робіт у Вас є можливість побачити майбутній інтер'єр на 3D візуалізаціях. Водночас не тільки визначитися з оздоблювальними матеріалами та меблями, а й затвердити проєктні креслення з комунікаціями. Отже, з дизайн-проектом від студії ПРИВАТ ДИЗАЙН Ви економите свій бюджет, отримуючи стильний і функціональний інтер'єр.


Скільки коштує дизайн інтер'єру в Києві?

Вартість дизайну інтер'єру в Києві залежить від загальної площі приміщення. Залежно від Ваших вимог у нас є кілька варіантів виконання проєкту:

 • Эскізний (мінімальний набір креслень, а також 3D візуалізація);
 • Стандарт (повний набір креслень, 3D-візуалізація, а також відомість за оздоблювальними матеріалами).

Не залежно від обраного варіанту Ви завжди отримаєте професійні послуги дизайнера інтер'єру. Крім цього, у нас часто бувають знижки та акції на послугу дизайн інтер'єру. Тому стежте за новинами на нашому сайті.

Ми розробляємо дизайн інтер'єру в Києві, але так само надаємо послуги клієнтами з інших регіонів України:

Телефонуйте, ми завжди раби допомогти!